Časté dotazy

Nevíte si s něčím rady? Právě proto jsme pro vás přichystali často kladené otázky a navíc je rozdělili na dvě přehledné sekce.

Pro profesionály

Musím zadávat obsazené termíny?

Ne, ale velmi důrazně to doporučujeme! Díky tomu ušetříte čas s odepisováním na obsazené termíny. To je podmínka, která umožní budoucím novomanželům vyhledávat pouze volné termíny. Rezervace termínů se týká především dodavatelů, kteří v jeden den jsou schopni poskytnout své služby pouze jednomu svatebnímu páru,  například svatební fotograf, kameraman, DJ, kadeřník atd. 

Musím zadávat svou cenu?

Nemusíte. Ale myslíme, že by bylo fér ukázat nevěstám svou cenu. Také si můžete své svatební balíčky napsat do svého profilu.

Z jistých důvodů některé svatební obory možnost volby ceny nemají.

Co znamená působnost celá ČR?

Pokud jezdíte za svatbou v rámci celé republiky, tak doporučujeme v profilu vyplnit působnost Celá ČR. Nebo máte možnost vybrat působnost z několika krajů.

K čemu slouží widget?

Tento nástroj Vám ušetří spoustu času, který opravdu velmi doporučujeme. Widget je jednoduchý banner, který si vložíte na své stránky a zákazníci se tak snadno dozví, zda máte volný či obsazený termín.

Kód pro vložení widgetu naleznete ve své členské sekci. Stačí zkopírovat, vložit na své stránky a popřípadě upravit jeho šířku. 

Pokud si nebudete vědět rady, tak vám rádi poradíme.

Jak získám hodnocení svého profilu?

Na vyžádání můžete zaslat novomanželům jednoduchý formulář, který naleznete ve své členské sekci.

Počet vysokého hodnocení zvyšuje vaši pozici ve vyhledávání. 

Co když mám obsazeno jen část dne?

Stačí když vypníte obsazené hodiny a zákazník vám může odeslat poptávku na volné hodiny.

K čemu slouží svatební blog?

Rádi píšete k tématu svateb? Budoucí novomanželé jistě uvítají rady, doporučení nebo třeba jen vaše svatební zážitky. A my je rádi zveřejníme na sociálních sítích i s uvedením autora. Takže vám slouží i jako propagace.

Může PROWEDDY použít mé fotografie?

Ano. Pokud budou opravdu kvalitní, tak vaše fotografie mohou být použity například na úvodní stránce nebo na sociálních sítích. Samozřejmě vždy uvedeme autora a vy tak získáte další potencionální zákazníky. 

Co vše obsahují 3 zkušební měsíce?

Již od registrace máte vše plně k dispozici. Nechceme vás do ničeho tlačit. Sami si vyzkoušejte, zda vše je podle Vašeho gusta. Po uplynutí 3 měsíců se Váš profil přepne do základního zobrazení. I nadále tak budete moci využívat Proweddy, ale pouze v omezené verzi. Rozdíly mezi základním a profesionálním členstvím naleznete v sekci "Pro profesionály".

Jak se platí členství?

1. Prostřednictvím spolehlivé platební brány GOPAY. Po zaplacení vámi vybrané délky členství Vám zašleme fakturu.

2. Převodem na účet. Vyberte si délku členství a automaticky obdržíte zálohovou fakturu. Ihned po připsání na účet vám bude aktivováno členství a zaslána faktura.

Co když mi členství vyprší?

Po uplynutí profesionálního členství se váš profil přepne do základního zobrazení. Ale nebojte, pokud se rozhodnete k návratu mezi profesionály, tak vše najdete tak jak bylo. Nemějte obavy, žádné automatické prodloužení u nás nenajdete, vše záleží pouze na vás.

Rozdíly mezi základním a profesionálním členstvím naleznete v sekci "Pro profesionály".

Mohu si nastavit více oborů?

Ano, již je to možné.

FB profi skupina

Pro všechny svatební profesionály registrované na Proweddy jsme zřídili FB skupinu, kde si můžeme popovídat bez přítomnosti zákazníků. Odkaz naleznete v patičce našeho webu.

Rezervace termínu na jeden klik

V mailu s poptávkou termínu také naleznete link na obsazení termínu. Pokud se tedy dohodnete s klientem na realizaci, stačí na tento odkaz kliknout a vše se Vám vyplní. Samozřejmě můžete popřípadě upravit a uložit.

Pro svatebčany

Jak funguje svatební vyhledávač PROWEDDY?

PROWEDDY vám usnadní hledání tím, že vám zobrazí pouze profesionály s volným termínem.

Ve vyhledávači zvolte místo, obor a hlavně termín vaší svatby. Zobrazí se Vám všichni členové s volný termínem, ketří mají předplacen profesionální profil. Vy si pouze vyberete toho pravého. Nevybírejte jen podle ceny. Vybírejte s rozvahou. Jedná se o váš jedinečný den v životě. V našem katalogu můžete také nalézt i ostatní svatební dodavatele, kteří mají pouze základní profil. U těch se nezobrazuje obsazenost termínů.

Platím za něco?

Samozřejmě, že NE. Za výběr profesionála na vaši svatbu se u nás opravdu nic neplatí.

Je odeslaná poptávka zavazující?

Ne, není. Je pouze na vás jak se dohodnete. Proweddy vám pouze zobrazí volné termíny registrovaných svatebních dodavatelů. Vše ostatní je už pouze na vás.

Lze odeslat poptávku na obsazeného profesionála?

Bohužel ne. Odeslat poptávku lze pouze na volný termín. Ale případné dotazy můžete směrovat na mailovou adresu, nebo telefon. 

Mohu svatebního profesionála hodnotit?

Ano. Budeme rádi, pokud chcete pomoci ostatním s výběrem. Dohodněte se, a váš svatební profesionál vám zašle odkaz na jednoduchý formulář. Prosíme buďte upřímní a objektivní.

Je možno vyhledat konkrétního dodavatele?

Ano, pokud je u nás ragistrovaný. V katalogu lze vyhledat dle jména a zjistit zda má volný termín na váš svatební den. Také si můžete zobrazit všechny svatební profesionály z určitého kraje, nebo oboru.

Proč u někoho nevidím cenu?

Vyplnit cenu je svobodnou volbou poskytovatele a u některých oborů je to spíše zbytečné. Pokud nevidíte cenu, zeptejte se v poptávkovém formuláři.

Jaké obory profesionálů mohu nalézt?

PROWEDDY vzniklo s myšlenkou na usnadnění vyhledávače svatebních fotografů. Ale proč nenabídnout budoucím novomanželům i jiné obory? Kvůli přehlednosti je naleznete ve vyhledáči zvlášť. Nejdříve poptejete např. svatebního fotografa a poté třeba svatební koordinátorku.

Naleznete zde tyto svatební obory:

svatební fotograf

svatební kameraman

svatební DJ, živá hudba atd.

Svatební koordinátor, agentura (svatební salóny)

svatební místo (hotely, restaurace, penziony, místa na obřad)

fotokoutek

kadeřník, vizážista

svatební dorty a catering

svatební autodoprava (limuzíny, veteráni)

svatební květiny a floristé

zlatnictví

ostatní (svatební oznámení, alba, atd.)

Chybí něco?

Pokud jsme na něco zapomněli, tak nám neváhejte napsat. Rádi pomůžeme.

Vytvořte si svůj profil

Registrace do vyhledávače trvá maximálně 2 minuty.

Nahrajte své reference

Svatebčané vybírají očima, na základě vašich referencí.

Zadejte volné termíny

Rozdělte si své volné kapacity v přehledném kalendáři.

Příjmejte poptávky

Bez provize a dalších poplatků.

Máte zájem být mezi našimi profesionály?

ZDARMA NA 3 MĚSÍCE