PROWEDDY

Ostrava
|
Ostatní

Svatební blog

todo

Seznam svatebních veletrhů 2020-2021

todo

Svatební veletrhy 2020-2021

Svatební veletrhy jsou jistě dobře cílenou formou prezentace pro všechny svatební dodavatele, kteří to ve svatebním oboru myslí opravdu vážně. Své místo si zde najdou jednotlivci, jako například svatební fotografové, vizážistky nebo i zlatnictví či velké svatební salony. Není to sice zadarmo, ale reklama je nedílnou součástí podnikání. Důležité je, že svatební veletrh navštěvují především budoucí novomanželé, a to je přesně vaše cílová skupina. Taky zde poznáte konkurenci, nebo spíše i kolegy z branže se kterými můžete navázat spolupráci.   A z pohledu budoucích novomanželů je návštěva svatebního veletrhu jistě neocenitelný zážitek spojený například s módní přehlídkou svatebních šatů, ochutnávkou s...
todo

Jaké jsou ceny fotoknih?

9.7.2020
Také vás zajímají jaké jsou dnes ceny svatebních fotoknih? My jsme byli taky zvědaví, a proto jsme udělali malý průzkum.
Zjišťovali jsme především ceny fotoknih formátu A4, tedy 20x30cm. Do výsedku jsme zahrnuli 4 nejznámější hráče na trhu a 3 menší, méně využívané tiskárny. 
Zároveň jsme vytvořili anketu v naší FB skupině Svatební fotografové - poptávka a nabídka a zjistitli, že cena knih není pro fotografy až tak důležitá. Kvalita a spokojenost jsou jistě právem důležitější, než pouhá cena.
V tabulce vidíte základní ceny svatebních fotoknih i s počtem stránek. Nehodnotíme kvalitu, rychlost dodání nebo různé bonusy. 
Ještě je třeba podotknout, že SAAL digital má momentálně akci na fotoknihu formátu A4. Tím by s ceno...
todo

Proč jsme vymysleli widget a proč ho využívat?

 Víme, že každý svatební dodavatel se potýká s poptávkami na již obsazené termíny. To jsme již psali několikrát. A ne každý si chce platit nějakou aplikaci, kterou si vloží na web. A nebo jinak, ne každému se chce psát volné termíny na svůj web a neustále je upravovat. A odepisování na obsazené termíny taky zabere nějaký ten čas, který se dá využít smysluplněji. Co myslíte?
No a když už jsme byli ve vytváření tohoto svatebního vyhledávače, tak nás napadlo, že bychom vám tuto funkci mohli  nabídnout. Co je tedy widget? Je to malý užitečný banner, který si snadno vložíte na svůj web. 
Po kliknití na tento banner budou poptávající přesměrováni na váš profil zde na PROWEDDY a snadno si ověří, zda máte volný termín na jejich svatební den.
 ...