INSPIRACE PRO SVATBY LETOŠNÍ SEZÓNY Z DÍLNY OZETA

Svatební sezóna 2023 je tady! Spolehněte se na nabídku pánských obleků OZETA vyrobených na Slovensku. Již více než 80 let je naším posláním být součástí velkých událostí v životě našich zákazníků. Nechte se inspirovat naší nabídkou a připravte se na svou svatbu ještě dnes. S výběrem obleku a doplňků k němu vám rádi poradíme na kterékoli ze sedmi prodejen v České republice

Na každé svatbě se zaměřuje pozornost na nevěstu a ženicha - je to jejich velký den. Na této významné osobní, partnerské a společenské události je to u volby svatebního oděvu pro nevěstu o něco jednodušší než v případě ženicha. Přestože výběr správných svatebních šatů není v žádném případě lehký.

Ženich podléhá množství společensky zažitým pravidlům a očekáváním. Jeho vzhled ve svatebním obleku tvoří osobní výpověď vlastního vkusu a zároveň podtrhuje vizuální pouto mezi párem.

 

SVATEBNÍ DRESS CODE

Rozhodnutími jako je místo a datum svatby zároveň udáváte tón, nebo celkové naladění, které chcete na své svatbě docílit. Dress code je obyčejně velmi konzistentní při formálních a oficiálních příležitostech. Je tedy přesně určené, které oblečení si musíte na danou příležitost obléknout, regulovaná je i doba nošení. Na vaší vlastní svatbě je pěkné to, že tato pravidla jsou částečně potlačená - můžete si obléknout téměř vše, co se vám líbí a vyjádřit tak váš osobitý vkus. Vaším svatebním lookem byste měli však jako hlavní ambasador vlastní svatby dotvářet obraz tématu svatby.

Zahrnutí požadovaného oblečení pro hosty do pozvánek, je vynikající způsob, kterým zefektivníte vzhled celkového svatebního stylu, a zároveň poskytnete hostům pokoj v duši tím, že budou vědět, co si mají obléknout.

VYSTIHNĚTE SVOU JEDINEČNOST

Trend „Black tie is back!“, je rozhodně nejsilnějším poselstvím i svatební sezóny 2023. Poté, co sezóny večírků absentovali, jsou lidé více než kdy předtím nadšeni, že se mohou oblékat na formální události. Smoking je nejvyšším společenským levelem, kterého můžete dosáhnout. Pokud byste chtěli lehčí alternativu, vsaďte na černý oblek. Neexistuje nic tradičnějšího a výraznějšího, než černobílý kontrast, který vytváří nevěsta s ženichem.

Mnoho mužů tradičně upřednostňuje černé a tmavěmodré obleky. Pokud ale rádi odvážně zkoušíte módní trendy, můžete si vybrat svůj oblíbený outfit z různých zářivých barev. Svatební obleky v syté či pastelové modré, šedé barvě nebo aktuální hnědé dodávají ženichovi jedinečný a osobitý módní vzhled. Na oslavu v létě můžete zvolit i světlé oblečení. Obzvlášť aktuální je lněná optika v materiálu obleku.

SVATEBNÍ OBLEK S OSOBNÍM PŘÍSTUPEM

Váš svatební den je vzrušující a stresující. Je proto důležité, aby se muži ve svých svatebních oblecích cítili příjemně. Bez ohledu na názor příbuzných nebo přátel. Nenechejte se zlákat dočasnými módními trendy, křiklavými barvami, či extravagantními střihy. Nebojte se odvážně vyzkoušet různé obleky, a zároveň také dbejte na kvalitu. V obleku byste se měli cítit dobře a především by měl perfektně padnout na vaši postavu. Velkou roli hraje i výběr kvalitního materiálu. Odborný personál vám rád poradí.

Dokonalý svatební oblek většinou nenajdete hned na první pohled. Až když si oblek oblečete, uvidíte, zda vám sedí dobře.

MALÉ DETAILY TVOŘÍ VELKOLEPÝ CELEK

Pomocí malých detailů získá váš svatební look originalitu, kterou chcete docílit. S výběrem bot, kravaty, kapesníčku, vestičky či manžetových knoflíků dotváříte celkově vytříbený vzhled dbající na každý detail. Jsou to právě doplňky, prostřednictvím kterých muž ve formálním dress code dává jasně najevo svůj osobní vkus.

 

text a fotografie: Ozeta.cz

publikoval: svatební fotograf Libor Vrška

Blog autora
#Ozeta

Komentáře