Libor Vrška

Libor Vrška

Ostrava
|
Svatební fotograf, Fotokoutek
Profesionální profil
Působnost: Celá ČR
19000 Kč / den

Fotografie není jen můj koníček, ale spíše závislost a jsem velmi šťastný, že mohu napsat i práce.
Dávám tomu opravdu vše. Vždy se na nové svatební fotografie těším stejně jako Vy.
Právě proto je budete mít ode mne odevzdány do 3 týdnů po svatbě. Vím, že žádná nevěsta nechce na fotky čekat věčnost.
Kvalitu ale v žádném případě nestavím na druhou kolej. Posouzení ale nechám na Vás.

Celodenní focení vč. dopravy: 19 000,- A na všední dny poskytuji krásnou slevu 2000,-
Veškeré detaily naleznete na mém webu.
Budu se na Vás těšit a udělám vše abych vás nezklamal.

A aby Vaši hosté na svatbu opravdu nezapomněli, tak mám pro Vás v nabídce i svatební FOTOBUDKU.
Také mám pro Vás novinku pro rok 24, SVATEBNÍ ZÁZNAMNÍK.

https://www.fotovrska.cz/
SVATEBNÍ POPTÁVKA SE ODEŠLE NA EMAIL
Simča a Honza píše:

Libor je nejen velice příjemný člověk, ale hlavně opravdu šikovný fotograf. Svatební fotky jsou nádherné a jsme nadšení, že máme z našeho svatebního dne tak krásně zachycené momenty. Ještě jednou moc děkujeme a určitě doporučujeme!

Pavlína píše:

Svatbu jsme měli 19.8.2023 na Vysočině, kam nám Libor přijel až z Ostravy zdokumentovat náš výjimečný den. Jsme rádi, že jsme si vybrali právě jeho. Skvělá komunikace před svatbou i po, nic nebyl problém. Měli jsme od něho i fotobudku a za nás úplně nejlepší řešení fotokoutku. Libor vše přiveze, připraví a obsluha je velice jednoduchá. Fotky jsme obdrželi do 14 dní od svatby ve fyzické formě v nádherné krabičce a fotky při západu jsou prostě dokonalé. Doporučujeme všemi deseti! Děkujeme.

Jana a Dominik píše:

Libor je za mě naprostý profík. Fotky jsou úžasné. Zachytil každý moment naší svatby a člověk o něm skoro nevěděl. Od začátku komunikace až po dodání finálních fotografií probíhalo vše skvěle. Je to velký sympaťák a skvělý člověk! Moc děkujeme a rozhodně doporučujeme!

Dominika Sedlačík píše:

Libor je velký profesionál, zapadl mezi nás jako člen rodiny nebo kamarád. Fotky byly krásné a nevšední. Žádné umělé pózy, ale upřímné úsměvy. Jsme mu s manželem moc vděční za tak krásné vzpomínky které nám udělal.

Nikča a Patrik píše:

Chtěla bych ti jen poděkovat za to, jak krásně jsi nám zvěčnil svatební den. Fotky jsou opravdu nádherný! Všichni hosté a především my dva s Patrikem, jsme opravdu nadšení a z tchýně se stal tvůj věrný fanoušek na facebooku :D Přeji ti hodně štěstí jak v práci, tak v životě a dělej svoje povolání se stejnou pečlivostí a fantazií dál, ať máš co nejvíce klientů spokojených tolik, jako my :) Nikča a Patrik

Peťa píše:

Pokud hledáte svého fotografa, tak si určitě vyberte Libora. Naprosto skvělý a pohodový přístup. Profesionální a zároveň přátelské chování, maximální ochota vyhovět všem našim požadavkům. Za nás absolutní spokojenost a vřele doporučujeme.

Kačka a Denis píše:

Pořád koukáme na fotky a jsou fakt boží!!!! Jsem nadšená, jsi úžasný a talentovaný fotograf. To myslím vážně! ️ z celého srdce děkuji opravdu! Miluju všechny, jak od momentek, skupinek, tak ty naše společné, ani nemluvím! Klobouk dolů

Domča a Honzin píše:

Škoda, že nejde napsat delší komentář, těch 500 znaků mi na chválu Libora nestačí .. Opravdu :-) Od začátku jsme si sedli a komunikace byla milá, bezproblémová. I po svatbě; fotky byly do týdne - nádherně zabalené, ve stylové krabičce.. Zkrátka, Libor má vše vychytané :-) A ty fotky.. Za celý den nám nezasvítilo sluníčko, takže jsem měla obavu, že budou tmavé a ponuré, ale naopak. Jsou dokonalé. Z každé fotky jsem nadšená. Všem se moc líbí. Libore - děkuji, všude Tě budu doporučovat, jsi TOP <3

Anna & Lukáš píše:

Na Libora se nám podařilo narazit na instagramu a byla to perfektní volba. Přijel za námi až z druhého konce republiky, skvěle připraven (našel si předem např. krásnou vyhlídku na párové focení, o které jsme ani pořádně nevěděli sami :). Mezi hosty byl nenápadný a zároveň vstřícný ke každému našemu přání. A výsledek je prostě nádherný - Liborovi se podařilo zachytit na snímcích přesně ty okamžiky, ke kterým se chcete vracet. Rychlé dodání a dřevěná krabička na památku jako třešnička na dortu!

Anička a Filip píše:

Libor má velmi profesionální a zároveň lidský přístup k své práci. Fotky má naprosto perfektní. Nejvíce jsme ocenili jeho talent vyfotit spontánní okamžik, takže fotografie potom vypadají přirozeně. Navíc je to velmi přátelský a příjemný člověk, takže jsme byli rádi, že jsme s ním mohli sdílet svůj velký den. Pokud si ho vyberete, nebudete litovat!

Marki a Radek Šubertovi píše:

Ahoj, tak jsme dnes dostali fotky, na které jsme se opravdu těšili a nezklamal jsi fotky jsou nádherné, úžasné, krásné, prostě dokonalé moc se nám líbí . Děkujeme, že jsi tak nádherně zachytil náš nejkrásnější den. Byli jsme s tebou maximálně spokojeni, ne jen s fotkama ale i s komunikací s tebou určitě tě budeme doporučovat jako nejlepšího fotografa

Lucie a Vojtěch Bláhovi píše:

Musíme uznat, že volba našeho svatebního fotografa byla jedním z nejlepších kroků, které jsme při plánování svatby uskutečnili. Všem, kteří by snad před oslovením pana Vršky váhali, bychom chtěli vzkázat, že jen tak pohotového, šikovného, profesionálního, nezničitelného, ochotného a pohodového fotografa jen těžko seženou. Musíme vyzdvihnout i jeho ochotu dojet za námi přes půl republiky a perfektní spolupráci s panem kameramanem, díky čemuž jsme se po celý čas focení cítili přirozeně a nenuceně.

Dominika a Honza Š. píše:

Chtěla jsem ti zpětně poděkovat za úžasné svatební fotky. Trvalo nám týden než jsme se na ně podívali. :D Fotky jsou opravdu krásné a řekla bych, že vypadají mnohem lépe než jsem sama očekávala. I okolí nám dává na ně samé komplimenty a samozřejmě i na tebe. :) Sama jsem kolikrát koukala z těch fotek kde jsi všude byl. Jelikož jsem tě vůbec během celého dne moc neviděla. Takže ti z celého srdce děkujeme za kouzelné fotky z našeho dne a za to, že jsi to s námi vydržel celý den.

Simona B. píše:

Nemáme slov. Fotky sou naprosto úžasné, krásné. Neskutečné jak Libor dokáže z fotky vybrat člověka a tím udělat fotku o to zajímavější. Prostě TOP. Velmi nás nadchlo zpracování (vlastní krabice a dřevěná krabička )

Klára a Tomáš Vavřičkovi píše:

Rádí bychom poděkovali Liborovi za to, že byl v náš svatební den s námi. I když se před fotoaparátem necítíme uplně dobře, tak s Vámi jsme si to s manželem moc užívali. Fotky jsou báječné. Libor jako naprostý pohodář skvěle zapadl a výsledek jeho práce se všem moc líbí. Většina lidí nechválí ani mě a manžela jak nám to sluší, ale všichni jsou nadšení z toho jak máme krásné fotky =). Fotky jsou báječné. Věříme, že to nebyla poslední spolupráce s vámi. Mockrát děkujeme!

Katka píše:

Dva dny před svatbou nám odpadnul fotograf, takže to nebylo nic moc příjemného. Na inzerát odpovědělo více fotografů, ale nám se nejvíce líbily fotky pana Libora, proto jsme si ho také nakonec vybrali. Vůbec nemohl tušit co ho čeká, protože na přípravu měl tak jeden den. Krásně to všechno zvládnul. Na focení samotné budu také dlouho vzpomínat, protože jsme se při tom hrozně nasmáli a vše bylo přirozené. Fotky jsou překrásné!

Michaela Chudá píše:

Naprosto perfektní fotograf, můžeme jen doporučit! Žádné nucené pózy a aranžování, všechno probíhalo naprosto přirozeně a výsledky jsou nádherné. Libor přesně splňoval naše představy o svatebním fotografovi- nenápadný, nic strojeného, naopak jednoduchého a přirozeného, poradil si s každou nastalou situací, fotoaparát pořád ve střehu, veškerá komunikace bez problémů hned od prvního oslovení. Opravdu jsme byli spokojeni a moc mu děkujeme!

Michaela Skýbová píše:

Libora Vršku doporučuji jako fotografa. Je milý a hlavně ochotný. Fotky jsou úžasné. 13.6.2020 nám fotil svatbu a jak jsme viděli upravené fotky tak nám ukápla slza. Prostě dokonalé. Rodině a přátelům se fotky také moc líbí. Budeme doporučovat i svým přátelům. Ještě jednou děkujeme Libore.

Vendy a Prokop píše:

Nejlepší fotograf, jakého si jen můžete přát! Svatební okamžiky štěstí dokáže zachytit neuvěřitelně krásným, citlivým a pravdivým způsobem. Bez příkras, s rozumem, jednoduše a chytře. Spolupráce dokonalá od předsvatebního setkání, přes den D, kdy o něm v podstatě nevíte, ale přesto mu nic neunikne, po expresní dodání fotografií, které jsou ještě "horké". Nemohli jsme si vybrat lépe, opravdu všem vřele doporučujeme.

Kateřina Beránková píše:

Neváhal přijet z opačného koutu republiky, aby nám nafotil vzpomínku na náš den D. Kromě focení novomanželů a společné fotky jsme o něm vůbec nevěděli, až jsme se báli, že u některých okamžiků nebyl. Opak byl, ale pravdou i přes jeho velké vytížení jsme měli fotky do 10 dnů i vytištěné v nádherné krabičce a musím říct že byl fakt uplně u všeho. Libor je člověk, který ví co dělá a zařadili jsme ho na místo rodinného fotografa při důležitých okamžicích.

Petra píše:

Nejlepší s nejlepších,to nekecám! Moc příjemný pán fotograf,má smysl pro humor i u tak náročné práce. Velmi usměvavý a plný energie, ma zápal pro focení Vašeho dne D. Což si myslím,že je dost důležité. Fotografie jsou TOP! Vždy se těším,až nějakou fotografii umístí na svůj Instagram,či tady a já se mohu kochat tou krásou. Neskutečné OKO. Velmi spokojená a vřele doporučuji. Ruku do ohně,že žádná s Vás nebude litovat.

Vytvořte si svůj profil

Registrace do vyhledávače trvá maximálně 2 minuty.

Nahrajte své reference

Svatebčané vybírají očima, na základě vašich referencí.

Zadejte volné termíny

Rozdělte si své volné kapacity v přehledném kalendáři.

Příjmejte poptávky

Bez provize a dalších poplatků.

Máte zájem být mezi našimi profesionály?

ZDARMA NA 3 MĚSÍCE