Libor Vrška

Ostrava
|
Svatební fotograf
1100 Kč / hodina
Působnost: Celá ČR
Libor Vrška

Svůj první foťák jsem dostal v 6-ti letech a od té doby jsem ho nepustil z ruky. Vystudoval jsem fotografickou školu a mám doktorát ze svatební a portrétní fotografie. Celkem fotím již 30 let.
Ne, to teď ale kecám .

Tak a teď zcela vážně. Já se focení začal věnovat asi až v roce 2012 kvůli focení svého syna a časem se z focení stala vášeň, které jsem začal dávat skoro vše. Focení není jen můj koníček, ale spíše závislost a jsem velmi šťastný, že mohu napsat i práce.
Dávám tomu opravdu vše. Vždy se na nové svatební fotografie těším stejně jako vy.
A když jedu ze svatby domů, tak k nim okamžitě sedám a sedím tak dlouho, dokud to není hotovo. Právě proto je budete mít ode mne odevzdány do týdne po svatbě. Žádné za měsíc, za dva. Ale do týdne!!!

Celodenní focení vč. dopravy: 14.000,-
Vše je o dohodě.

www.fotovrska.cz
SVATEBNÍ POPTÁVKA SE ODEŠLE NA EMAIL
Klára a Tomáš Vavřičkovi píše:

Rádí bychom poděkovali Liborovi za to, že byl v náš svatební den s námi. I když se před fotoaparátem necítíme uplně dobře, tak s Vámi jsme si to s manželem moc užívali. Fotky jsou báječné. Libor jako naprostý pohodář skvěle zapadl a výsledek jeho práce se všem moc líbí. Většina lidí nechválí ani mě a manžela jak nám to sluší, ale všichni jsou nadšení z toho jak máme krásné fotky =). Fotky jsou báječné. Věříme, že to nebyla poslední spolupráce s vámi. Mockrát děkujeme!

Katka píše:

Dva dny před svatbou nám odpadnul fotograf, takže to nebylo nic moc příjemného. Na inzerát odpovědělo více fotografů, ale nám se nejvíce líbily fotky pana Libora, proto jsme si ho také nakonec vybrali. Vůbec nemohl tušit co ho čeká, protože na přípravu měl tak jeden den. Krásně to všechno zvládnul. Na focení samotné budu také dlouho vzpomínat, protože jsme se při tom hrozně nasmáli a vše bylo přirozené. Fotky jsou překrásné!

Michaela Chudá píše:

Naprosto perfektní fotograf, můžeme jen doporučit! Žádné nucené pózy a aranžování, všechno probíhalo naprosto přirozeně a výsledky jsou nádherné. Libor přesně splňoval naše představy o svatebním fotografovi- nenápadný, nic strojeného, naopak jednoduchého a přirozeného, poradil si s každou nastalou situací, fotoaparát pořád ve střehu, veškerá komunikace bez problémů hned od prvního oslovení. Opravdu jsme byli spokojeni a moc mu děkujeme!

Michaela Skýbová píše:

Libora Vršku doporučuji jako fotografa. Je milý a hlavně ochotný. Fotky jsou úžasné. 13.6.2020 nám fotil svatbu a jak jsme viděli upravené fotky tak nám ukápla slza. Prostě dokonalé. Rodině a přátelům se fotky také moc líbí. Budeme doporučovat i svým přátelům. Ještě jednou děkujeme Libore.

Vendy a Prokop píše:

Nejlepší fotograf, jakého si jen můžete přát! Svatební okamžiky štěstí dokáže zachytit neuvěřitelně krásným, citlivým a pravdivým způsobem. Bez příkras, s rozumem, jednoduše a chytře. Spolupráce dokonalá od předsvatebního setkání, přes den D, kdy o něm v podstatě nevíte, ale přesto mu nic neunikne, po expresní dodání fotografií, které jsou ještě "horké". Nemohli jsme si vybrat lépe, opravdu všem vřele doporučujeme.

Kateřina Beránková píše:

Neváhal přijet z opačného koutu republiky, aby nám nafotil vzpomínku na náš den D. Kromě focení novomanželů a společné fotky jsme o něm vůbec nevěděli, až jsme se báli, že u některých okamžiků nebyl. Opak byl, ale pravdou i přes jeho velké vytížení jsme měli fotky do 10 dnů i vytištěné v nádherné krabičce a musím říct že byl fakt uplně u všeho. Libor je člověk, který ví co dělá a zařadili jsme ho na místo rodinného fotografa při důležitých okamžicích.

Petra píše:

Nejlepší s nejlepších,to nekecám! Moc příjemný pán fotograf,má smysl pro humor i u tak náročné práce. Velmi usměvavý a plný energie, ma zápal pro focení Vašeho dne D. Což si myslím,že je dost důležité. Fotografie jsou TOP! Vždy se těším,až nějakou fotografii umístí na svůj Instagram,či tady a já se mohu kochat tou krásou. Neskutečné OKO. Velmi spokojená a vřele doporučuji. Ruku do ohně,že žádná s Vás nebude litovat.

Vytvořte si svůj profil

Registrace do vyhledávače trvá maximálně 2 minuty.

Nahrajte své reference

Svatebčané vybírají očima, na základě vašich referencí.

Zadejte volné termíny

Rozdělte si své volné kapacity v přehledném kalendáři.

Příjmejte poptávky

Bez provize a dalších poplatků.

Máte zájem být mezi našimi profesionály?

ZDARMA NA 3 MĚSÍCE