Asado grill

Asado grill

Olomouc
|
Svatební místa, Svatební dorty a catering
Profesionální profil
Působnost: Olomoucký

Asado grill je designová restaurace s nezaměnitelnou atmosférou v srdci Olomouce. Restauraci vévodí přírodní materiály - masivní dřevo, designové stoly a židle, dlažba z ušlechtilého kamene či ze stropu visící květiny. Na naší zastřešené zahrádce se budete cítit jako v přírodě. Kulisu zde tvoří živá zelená stěna s květinami, součástí je i bylinková zahrada, která slouží našemu baru a kuchyni. Krytou terasu je možné využít po celý rok, i v zimním období je zde příjemné klima. Prostory restaurace mají dva vchody, přičemž jeden je přímo naproti olomoucké radnice.

Naše restaurace Vás nadchne originálním gastronomickým konceptem s otevřeným grillem. Asado je láska ke kvalitnímu jídlu, k čerstvým surovinám, ke grilování a kuchařskému řemeslu všeobecně. Naše restaurace nabízí výborné jídlo, pití, moderní a stylové prostory s novou audiotechnikou, a především prvotřídní profesionální obsluhu. Vyrábíme také vlastní dorty a dezerty. Zvládneme poskytnout nejen vynikající obědové a večerní menu (ať již servírované nebo formou rautu), ale taktéž doporučíme služby profesionálních dodavatelů v oblasti videoprojekce, hudební zábavy a dalších služeb.

Pro Vaši svatební hostinu si můžete pronajmout celou restauraci nebo pouze prosklenou terasu dle Vašeho přání a počtu hostů.

- Vnitřní prostory restaurace jsou vhodné až pro 40 osob.
- Krytá venkovní terasa má kapacitu 46 osob.
- Venkovní a vnitřní prostory se dají oddělit.

Neváhejte se s námi spojit a probrat Vaši představu!

https://www.asadogrill.cz/
SVATEBNÍ POPTÁVKA SE ODEŠLE NA EMAIL

Vytvořte si svůj profil

Registrace do vyhledávače trvá maximálně 2 minuty.

Nahrajte své reference

Svatebčané vybírají očima, na základě vašich referencí.

Zadejte volné termíny

Rozdělte si své volné kapacity v přehledném kalendáři.

Příjmejte poptávky

Bez provize a dalších poplatků.

Máte zájem být mezi našimi profesionály?

ZDARMA NA 3 MĚSÍCE