cateringové a svatební služby Eva Marková

cateringové a svatební služby Eva Marková

Polná
|
Svatební DJ, hudba, Svatební místa, Svatební dorty a catering
Základní profil
Působnost: Kraj Vysočina

Představujeme vám firmu Catering Marková, která disponuje obsáhlým cateringovým servisem s konceptem flexibilních a rozsáhlých služeb. Sestavíme vám na míru event ke každé příležitosti. Nabízíme catering pro slavnostní příležitosti, ale i pro soukromé, skromnější akce. Naše cateringové srdce vytváří jedinečný zážitek ke každé vaši příležitosti. Zajistíme občerstvení a profesionální služby k široké škále příležitostí, které znázorňují různé oslavy, svatební hostiny, zahradní slavnosti, grill party, opékání selátka a další.

Hlavní cíl naší firmy představuje realizaci akce na míru, kterou přizpůsobíme vašim představám a finančnímu rozpočtu. Vždy se snažíme o maximální péči o zákazníka, vyhovíme a přizpůsobíme jeho přání. Zajistíme kompletní servis od zajištění prostor pro event, přes občerstvení až po doprovodný program .

Rodinná firma Catering Marková vychází z letité tradice a obsáhlých zkušeností v oblasti cateringu a pohostinství. Naše standardy vychází z maximální péče o zákazníka a jeho požadovaných preferencí. Každou vaši slavnostní příležitost proměníme v nezapomenutelný a jedinečný zážitek. Nabízíme možnost uskutečnění akce v našem romantickém penzionu s rozmanitou zahradou ve vesničce Hrbov, nebo na Vámi vybraném místě. Vaše přání je naším rozkazem.

www.marek.penzion.com

Vytvořte si svůj profil

Registrace do vyhledávače trvá maximálně 2 minuty.

Nahrajte své reference

Svatebčané vybírají očima, na základě vašich referencí.

Zadejte volné termíny

Rozdělte si své volné kapacity v přehledném kalendáři.

Příjmejte poptávky

Bez provize a dalších poplatků.

Máte zájem být mezi našimi profesionály?

ZDARMA NA 3 MĚSÍCE