De la Fleur květinový ateliér Hana Žabková

De la Fleur květinový ateliér Hana Žabková

Jasenná okr. Náchod
|
Svatební květiny
Základní profil
Působnost: Královéhradecký

De la Fleur...kde krása je radostí a květiny mají duši... zaměřeni na svatební floristiku, píšeme s láskou květinové řádky svatebních příběhů...a spolu s dekoracemi z vlastní půjčovny, je převádíme v reálnou podobu...působíme v Královéhradeckém kraji - v okresech Náchod, Trutnov, Hradec Králové a Rychnov nad Kněžnou.....těšíme se vaše příběhy... s láskou Hanka

www.delafleur.cz
Sledujte mě:
Blog
CHTH píše:

Se svatebnimi kyticemi jsme byli opravdu velmi spokojeni! Kvetiny byly moc krasne! Mohu jen doporucit.

Dana Kozová píše:

Paní Hanku jsem si vybrala na doporučení mé kamarádky a nelitovala jsem ani vteřinu! Že má se svatbami bohaté zkušenosti bylo jasné už po prvním setkání, kdy jsem přišla pouze s fotkou svatební kytice z Pinterestu, která by se mi líbila a Hanka začala řešit nejen ji, ale vše od výzdoby místa pro obřad až po fotokoutek. Díky ní jsem věděla, že si svatební den můžu užít a nemusím se o nic starat. Květinová výzdoba (a za tu cenu!) byla prostě nádherná. Paní Hanku doporučuji všema deseti!

Vendula Homolová píše:

Květiny stvořené v ateliéru De La Fleur nám vyrazily dech! Paní Žabková dokáže svým neuvěřitelným talentem a empatií vytvořit krásná díla, která potěší nejedno oko a duši. Milá, ochotná, naslouchající, nevtíravým způsobem usměrňující své zákazníky tím správným směrem tak, aby bylo vše dokonalé a krásně do sebe zapadalo. Vřele doporučujeme, výsledek opravdu stojí za to!

Vytvořte si svůj profil

Registrace do vyhledávače trvá maximálně 2 minuty.

Nahrajte své reference

Svatebčané vybírají očima, na základě vašich referencí.

Zadejte volné termíny

Rozdělte si své volné kapacity v přehledném kalendáři.

Příjmejte poptávky

Bez provize a dalších poplatků.

Máte zájem být mezi našimi profesionály?

ZDARMA NA 3 MĚSÍCE