Dolce Bacio s.r.o.

Dolce Bacio s.r.o.

Ledeč nad Sázavou
|
Svatební dorty a catering
Základní profil
Působnost: Hlavní město Praha, Středočeský, Pardubický, Kraj Vysočina

Dobrý den,

Dovolte, abych se vám představil. Jmenuji se Tomáš Kourek a se svým společníkem se věnujeme výrobě tradiční Italské zmrzliny Gelato. Naši zmrzlinu vyrábíme pouze z kvalitních surovin, bez jakýchkoli náhražek, polotovarů, a to tradiční a poctivou cestou. Pro tyto účely máme svoji vlastní výrobnu a vlastní receptury, které jsme velice dlouhou dobu zdokonalovali a pilovali, protože chceme nabízet pouze to nejlepší.
Pro letošní sezónu připravujeme zmrzlinářská kola a s nimi budeme prodávat naši zmrzlinu. Naše kola jsou naprosto unikátní, ekologická, s plně elektrickým pohonem. A dokážeme v nich nabídnout až osm druhů skvělého osvěžení pro malé i velké.
Jsme také přesvědčeni. Že naše kola, nebo vitrína, mohou být vítaným a lákavým zpestřením svatebních hostin, rautů, banketů, nebo zahradních oslav. Zajistíme dopravu na místo určení, a proškolení personálu, nebo přímo obsluhu a servis spojený s provozem a výdejem. Dála také veškeré potřebné dopnky, kornouty, BIO kelímky, ubrousky atp.
Jsme také schopni poskytnout kvalitní kávu a profesionální pákový stroj na espresso, a to i s obsluhou.
Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte nás, prosím, kdykoli kontaktovat. Rádi se s vámi sejdeme, nebo vás pozveme k nám na malou ochutnávku.

www.dolce-bacio.cz

Vytvořte si svůj profil

Registrace do vyhledávače trvá maximálně 2 minuty.

Nahrajte své reference

Svatebčané vybírají očima, na základě vašich referencí.

Zadejte volné termíny

Rozdělte si své volné kapacity v přehledném kalendáři.

Příjmejte poptávky

Bez provize a dalších poplatků.

Máte zájem být mezi našimi profesionály?

ZDARMA NA 3 MĚSÍCE