Filip Bláha

Filip Bláha

České Budějovice
|
Svatební fotograf
Základní profil
Působnost: Jihočeský
1500 Kč / hodina
20000 Kč / den

Emoce, momenty, láska a štěstí! To je oč tu běží... Svatby jsou jedinečné a krásné, proto je třeba jejich dokonalé zachycení, abyste na tuto chvíli mohli vzpomínat celý život.

Focení svateb nabízím ve třech balíčcích již od 12 000,- Kč. Celodenní focení pak za 20 000,- Kč

Více informací a portfolio naleznete na mých webových stránkách.

Spoluprací se mnou si nerezervujete jen fotografa, ale zážitek. Svou práci odvádím na maximum a jestli jste spokojeni vy, jsem spokojen i já!

Jmenuji se Filip Bláha a před mnoha lety jsem si koupil svou první zrcadlovku a zamiloval se! Každý den byl jiný a nejlepší způsob, jak tyto dny zdokumentovat, bylo zachytit je na fotografii. Od té doby jsem fotoaparát nikdy neodložil a nyní mám radost, že mohu fotit další rodiny a pomáhat jim dokumentovat jejich vlastní vzpomínky.

https://www.filipblaha.cz
Violetta Dimova píše:

Máme od pána Bláhy svatební fotky. Říct že jsou skvělé je vlastně málo na to, abych vyjádřila jak moc se nám líbí! Na všech fotkách jsou svatebčané přirozeně hezké a působí spokojeně. Musím taky podotknout, že nejlepší ze všeho byl stejně přístup. Celou dobu jsme v podstatě nevěděli, že tam nějaký fotograf je, což bylo super. Nikdo nám neříkal kde máme stát a jak se máme usmívat na fotky. Nenarušovalo to atmosféru a o to nám šlo. Rozhodně doporučujeme!

Denisa Burianová píše:

Pro naše svatební fotografie jsme vložili důvěru do pana fotografa Bláhy a rozhodně nelitujeme! Z výsledku jsme naprosto nadšeni. Všemu předcházela hladká domluva, příjemná atmosféra u focení a hlavně je třeba vyzdvihnout vstřícnost a trpělivost pana fotografa. Je to opravdu profesionál a člověk na svém místě.

Vytvořte si svůj profil

Registrace do vyhledávače trvá maximálně 2 minuty.

Nahrajte své reference

Svatebčané vybírají očima, na základě vašich referencí.

Zadejte volné termíny

Rozdělte si své volné kapacity v přehledném kalendáři.

Příjmejte poptávky

Bez provize a dalších poplatků.

Máte zájem být mezi našimi profesionály?

ZDARMA NA 3 MĚSÍCE