Fotocierny.cz

Brno
|
Svatební fotograf
1300 Kč / hodina
Působnost: Pardubický, Olomoucký, Jihomoravský, Zlínský, Kraj Vysočina
Fotocierny.cz

Jsem svatební, lifestylový a glamour fotograf, lektor a retušér. Ve fotografii, které se věnuji již přes sedm let, dávám hlavní důraz na emoce, přirozenost a něhu. Zakládám si na tom, aby během focení vládla uvolněná, pohodová atmosféra, aby byl čas strávený focením pro zákazníka příjemný zážitek, na který bude rád vzpomínat.

Druhým a neméně důležitým členem týmu je má přítelkyně a zanedlouho i manželka Maruška, se kterou na svatbách fotografujeme v páru, případně mi pomáhá jako nedocenitelná asistence. Na našich foceních bývá sranda a ačkoliv to bude znít jako klišé, je pro nás opravdu nejdůležitější spokojenost zákazníka a když je potřeba, pověsíme se při focení hlavou vzhůru ze stromu nebo pro nejlepší snímek vylezeme z jedoucího auta. :-)

Naši práci jste mohli vidět v novinách, časopise, herních obchodech nebo třeba na stránkách známých módních prodejen.

Pokud hledáte kvalitního fotografa, se kterým pro vás focení bude přirozené jako dýchání, vlastně už stačí nám jen napsat.

fotocierny.cz
SVATEBNÍ POPTÁVKA SE ODEŠLE NA EMAIL
Tomáš a Peťa píše:

Romana mohu jen všem doporučit. Fotil nám celou svatbu a opravdu je profesionál ve svém oboru. S Maruškou tam odvedli opravdu super práci a hlavně komfortní přístup ke svým klientům. Pokud ještě váháte koho si zvolit na Váš den, určitě se ozvěte!!!!!! Za mě práce odvedena na 100%

Klára Tkočová píše:

Velmi příjemné focení, ze kterého vzešly krásné a hlavně přirozené svatební fotky. Domluva a přístup velmi profesionální a vstřícný. Jsem moc ráda, že jsme si Romana vybrali jako svatebního fotografa

Gabča a Radek Kubíkovi píše:

Pan fotograf i s jeho skvělou asistentkou odfotili naši svatbu a mohu je jen doporučit :) naprosto profesionální přístup, který byl od počátku i kamarádský, u focení přesně říkali, co máme dělat, aby fotky vypadaly co nejlépe. Zachytili i spousty parádních momentek, za které jsme moc vděční. Svatba se odehrávala ve velkém areálu a oba byli naprosto všude, tak nepromarnili jedinou chvíli vhodnou na focení. Dodané fotky vypadají naprosto úžasně a služby i jejich čas a energie jsou nad rámec ceny.

Vytvořte si svůj profil

Registrace do vyhledávače trvá maximálně 2 minuty.

Nahrajte své reference

Svatebčané vybírají očima, na základě vašich referencí.

Zadejte volné termíny

Rozdělte si své volné kapacity v přehledném kalendáři.

Příjmejte poptávky

Bez provize a dalších poplatků.

Máte zájem být mezi našimi profesionály?

ZDARMA NA 3 MĚSÍCE