Jiří Urban | Fotograf a kameraman

Jiří Urban | Fotograf a kameraman

Brno
|
Svatební fotograf, Svatební kameraman
Profesionální profil
Působnost: Celá ČR
2000 Kč / hodina
18900 Kč / den

Jsem tu od toho, abych Váš svatební den zachytil úplně do posledního detailu, tak, jak to celé skutečně bude. Nechci být středem pozornosti, takže se raději zamíchám mezi Vaše hosty a nechám všechny si naplno užívat ten nezapomenutelný den – a to samozřejmě včetně Vás. A přitom budu pořád nablízku, abych ulovil všechny ty neuvěřitelné momenty a emoce, co se během dne budou odehrávat.

Když už budeme fotit ty svatební portréty, nechme formalit stranou. Vyrazíme na procházku, dáme si dobrý pokec a uvidíte, že se budeme bavit. Jde mi o to, abyste byli úplně uvolnění, abyste byli sami sebou, a aby z toho vznikly co nejpřirozenější a nejautentičtější fotky. Zapomeňte na umělé pózy, tohle focení bude o Vaší vzájemné lásce a o těch pravých momentech.

A abych nezapomněl, samozřejmě Vám pomůžu s výběrem perfektních lokací, poradím s tím, co se na fotkách bude nejlépe vyjímat a vůbec, budu Vám k dispozici po celý svatební den. Chci, abyste měli z fotek radost a abyste si ten den mohli pamatovat přesně takový, jaký byl.

jiriurban.eu
SVATEBNÍ POPTÁVKA SE ODEŠLE NA EMAIL

Vytvořte si svůj profil

Registrace do vyhledávače trvá maximálně 2 minuty.

Nahrajte své reference

Svatebčané vybírají očima, na základě vašich referencí.

Zadejte volné termíny

Rozdělte si své volné kapacity v přehledném kalendáři.

Příjmejte poptávky

Bez provize a dalších poplatků.

Máte zájem být mezi našimi profesionály?

ZDARMA NA 3 MĚSÍCE