Malý Oslov

Praha 2
|
Svatební místa
2000 Kč / hodina
Působnost: Jihočeský
Malý Oslov

Malý Oslov je na první pohled místo jak stvořené pro Vaší svatbu. Nejen svojí krásou, roztomilostí či fotogeničností, ale také tou velmi praktickou výhodou, že naprosto vše se zde může dít na jednom místě. Obřad, hostina, raut, bar, posezení u krbových kamen, zábava pro děti, večerní taneční zábava či koncert a ještě pohodlné ubytování VŠECH hostů I se snídaní. To vše na 25 000m2 prostoru, který bude na Váš Velký den k dispozici jen Vám a bez mnoha obvyklých omezení, protože se nacházíte v přírodě na samotě.

Malý Oslov je svatební minivesnička na louce u řeky a lesa, s velkou společenskou chatou s velkokapacitní kuchyní, velkou společenskou místností s krbem, a velkou zastřešenou dřevěnou terasou a bazénem. Okolo je 21 malých roztomilých barevných chat a chatiček, které jsou krásně stylově zařízené a ubytují až 80 Vašich hostů. Hodně z nich, včetně svatební chatičky s postelí s nebesy pro novomanžele, má výhled na soutok řek. Je tu také spousta variant na to Vaše pravé místo k obřadu, např pod starým nasvíceným dubem, u bazénu, na terase, vyhlídky na soutokem, na skále, na louce, v lese, na posedu,u řeky, na nedalekém hradu Zvíkov, odkud můžete připlout i po řece....a včetně zastřešených variant při deštivém počasí či sněžení.

Velmi vstřícní majitelé manželé Madansky, Vám rádi zprostředkují či doporučí veškerý svatební servis, vycházející nejen z profesních zkušeností, ale i z vlastních, protože i oni měli svatbu na tomto kouzelném místě. více na www.malyoslov.cz

https://malyoslov.cz
SVATEBNÍ POPTÁVKA SE ODEŠLE NA EMAIL

Vytvořte si svůj profil

Registrace do vyhledávače trvá maximálně 2 minuty.

Nahrajte své reference

Svatebčané vybírají očima, na základě vašich referencí.

Zadejte volné termíny

Rozdělte si své volné kapacity v přehledném kalendáři.

Příjmejte poptávky

Bez provize a dalších poplatků.

Máte zájem být mezi našimi profesionály?

ZDARMA NA 3 MĚSÍCE