Marie Leličová

Praha
|
Svatební fotograf
Základní profil
Působnost: Hlavní město Praha, Plzeňský
1500 Kč / hodina
15000 Kč / den

Jmenuji se Marie Leličová a velice mě těší, že jste zavítali na můj profil.
Již mnoho let se věnuji dokumentární fotografii. Nejvíce mi vyhovuje fotografovat lidi při jejich přirozené interakci, bez stylizace. Přestože umím fotografované lidi dostat do potřebných pozic, jako fotografka jsem tedy spíše dokumentarista než režisér – máte tedy jistotu, že na fotkách budete Vy, a nikoliv umělá představa o Vás, a že splynu s ostatními hosty Vaší akce a zachytím Váš původní prožitek. Výjimkou jsou domluvené portrétní fotografie, ke kterým samozřejmě stylizace částečně patří. Nejdůležitější je při fotografování navodit přirozenou a příjemnou atmosféru.

Svatební fotografování je mi blízké jak svou šíří fotografických žánrů, na které jsem ze své praxe zvyklá – od adrenalinovějších rychlých akcí až po ty nejklidnější a nejintimnější okamžiky – tak podstatou samotné svatby jako takové, během které Vy oslavujete svou lásku a vzájemnou blízkost. A koneckonců, co je cennější než právě to.
Fotografování se věnuji od fotografických kroužků v době základky. Na střední škole jsem studovala televizní a filmovou tvorbu zaměřenou na praxi a technickou stránku procesu. Při vysokoškolském studiu na Fakultě umění a designu Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni jsem měla příležitost se více dozvědět a naučit se 
o umělecké stránce fotografování a našla jsem si cestu k vlastnímu estetickému 
pojetí fotografie.

www.lelicova.com

Vytvořte si svůj profil

Registrace do vyhledávače trvá maximálně 2 minuty.

Nahrajte své reference

Svatebčané vybírají očima, na základě vašich referencí.

Zadejte volné termíny

Rozdělte si své volné kapacity v přehledném kalendáři.

Příjmejte poptávky

Bez provize a dalších poplatků.

Máte zájem být mezi našimi profesionály?

ZDARMA NA 3 MĚSÍCE