Petr Ježek

Petr Ježek

Praha 8
|
Svatební fotograf
Základní profil
Působnost: Celá ČR
19000 Kč / den

Focení se mnou bude hlavně o pohodě. Nejdříve si dáme schůzku a popovídáme si o tom, jak by to všechno mělo probíhat. Můžeme si dát i testovací (předsvatební) focení, které doporučuje 100% mých spokojených svatebních párů. Během svatby o mně nebudeš skoro vědět a i když se něco nebude dařit, změníme plány tak, aby všechno proběhlo v klidu a pohodě. Hlavní je, aby sis svůj den užil/a a fotograf vytvářel vzpomínky a ne zbytečné nervy
Tak mrkni na můj web a napiš mi

https://www.petrjezek.com/svatebni-fotograf/
Kryštof Tomeček píše:

V lednu se ženil můj táta a Petra jsme požádali o nafocení svatebního obřadu. Petr skvěle zachytil všechny důležité momenty a v problematických světelných podmínkách Libeňského zámečku a v pošmourném počasí dokázal vykouzlit nádherné fotky plné emocí. Tomu všemu předcházela perfektní komunikace a domluva, během samotného obřadu byl s foťákem téměř neviditelný a navíc je to velmi milý a usměvavý člověk. Moc děkujeme a doporučujeme všema deseti!

Míša a Libor píše:

Když jsme se rozhodli, že se budeme brát, tak otázka fotografa byla celkem zásadní. Měli jsme malou svatbu plnou osob, které jsou nám nejbližší. Petr tam s nimi naprosto splynul a dokázal zachytit ty nejkrásnější, nejdojemnější a i ty nejvtipnější okamžiky našeho velkého dne. Díky Petrovi tak máme ty nejkrásnější vzpomínky zvěčněné v té nejkrásnější podobě, které v nás vyvolávají emoce, kterých jsme byli plni i v ony zvěčněné okamžiky.

Daria a Honza píše:

Petr nám udělal nádherné fotky ze svatby, které si můžeme prohlížet stále dokola a nikdy nás neomrzí. Skvěle zachytil veškeré okamžiky i přesto, že jsme o něm po celou dobu téměř nevěděli. Petr je opravdový profesionál a člověk na správném místě, spolupráce je vždy špičková a výsledné fotky vypadají dokonale v digitální i tištěné podobě. Jako fotografa ho rozhodně doporučujeme jak na svatbu, tak na jakoukoliv akci, ze které chcete mít krásné fotky zachycující atmosféru jedinečných okamžiků.

Vytvořte si svůj profil

Registrace do vyhledávače trvá maximálně 2 minuty.

Nahrajte své reference

Svatebčané vybírají očima, na základě vašich referencí.

Zadejte volné termíny

Rozdělte si své volné kapacity v přehledném kalendáři.

Příjmejte poptávky

Bez provize a dalších poplatků.

Máte zájem být mezi našimi profesionály?

ZDARMA NA 3 MĚSÍCE