PROWEDDY

Proč využít svatební vizážistku?

 2.11.2020

 Proč si na svatební den objednat služby svatební vizážistky a vlasové stylistky? Líčení, účes jsou úkony každodenního života, které zvládne každá žena. Ale svatba je jedinečný den, který vyžaduje péči ve všech ohledech, nemyslíte? Na svatební den chce být každá nevěsta ta nekrásnější na světě. A proto by jistě měla využít i profesionální vizážistku a vlasovou stylistku, která může nabídnout zkušenosti s tímto krásným dnem. A na jaké služby se nevěsta může těšit?

foto: Libor Vrška

 

Svatební barvy

Určité spektrum barev, které je specifické přímo pro svatbu vám zkušená vizážistka pomůže vybrat. Profesionální vizážistka vám také vybere líčení, které sluší právě vám a přesně na tento den.Zkouška svatebního líčení

Ještě než nastane váš den D, můžete si v salóně, nebo jinak určeném místě vše vyzkoušet abyste měla jasno. Můžete vyzkoušet i více variant, a tak zjistíte co vám nejvíce sedí a nejvíce se vám líbí.

 

 

 

foto: Libor Vrška

Výběr make-upu

Také vám vizážistka pomůže s výběrem podle vašich preferencí a make-upu z běžných dnů. Zkombinujete tak styl z běžného a slavnostního líčení.Svatební balíčky

Velmi často jsou na výběr služby v podobě balíčků, které obsahují různé kombinace zkrášlení (prodloužení řas, make-up, účes atd.)

 

 

 

foto: Libor Vrška

MUAH

Často se také můžete setkat se zkratkou MUAH. Tato zkratka znamená Make Up And Hairstylist. V tomto případě se vám dostane nejen líčení, ale také úprava účesu pro váš svatební den.Líčení svatebčanů

Další výhodou profesionální vizážistky je, že nalíčí a vkusně upraví i například družičky nebo maminky.

 

 

 

foto: Libor Vrška

 

Osobní kurzy líčení

Další možnost které se vám může dostat je, že se líčení naučíte chápat jinak než doposud a služeb profesionální vizážistky využijete i na jiné společenské příležitosti.

 

Pokud tedy už neváháte a hledáte zkušenou svatební vizážistku a vlasovou stylistku, tak jistě využijete náš svatební portál s vyhledávačem svatebních dodavatelů.

Blog autora
#svatební den

Komentáře

peťa píše:

pěkně sepsáno

19.01.2021 06:55:48

Kačy píše:

Přesně tak,na svatební vizážistce určitě nešetřit.

02.12.2020 05:34:37

Ája píše:

vizážistka a kadeřnice na svatbě nesmí chybět! Na tomhle se nevyplatí šetřit.

07.11.2020 19:18:02