Simona Photo Praha

Simona Photo Praha

Praha
|
Svatební fotograf
Základní profil
Působnost: Celá ČR
1000 Kč / hodina
28900 Kč / den

Přála bych si, aby nejen mé fotografie lidem přiblížily určitou krásu profesionální fotografie. Aby pochopili, že každý jejich významnější okamžik, určitá životní etapa, by měla být zdokumentována profesionálním fotografem, protože to jsou naše vzpomínky, které časem vyblednou. Budou to právě tyto fotografie, které zachytí naše nálady, naše pocity, štěstí i strasti jako ta vzpomínka, jako odkaz našim dětem, vnoučatům. Bude to jediné, co po nás jednou zůstane a každá tato vzpomínka si zaslouží, aby byla zachycena v celé své kráse a byla podtržena její jedinečnost a originalita. Nyní kromě fotografování, spolupracuji s fotografickým časopisem FotoVideo, kde nyní píši rozhovory, fejetony a články jako redaktorka, zaměřuji se na tématickou fotografii se zvířaty, bez zvířat, focení dětí, rodin, portrétů a dokumentární fotografii.

www.simonaphoto.com
Kateřina Maršíková píše:

Byli jsme naprosto spokojeni, paní Simona je nejen profesional a fotky jsou dokonale, ale i po lidske strance bylo foceni moc prijemne. Hezci svatebni fotky jsme si ani nemohli prat, jsme spokojeni na 150% a vrele pani Simonu doporucuji.

Alexandra Flachsová píše:

Děkujeme za zachycení jedinečných a krásných okamžiků naší svatby. Paní fotografka má skvělý přístup, trpělivost a pevnou ruku, takže focení cca 70 rozjařených svatebčanů pro ni nebyl žádný problém. Focení novomanželů bylo nenucené, uvolněné a velmi zábavné. Děkujeme za příjemný den, originální a dechberoucí fotky. Nemůžu se na ně vynadívat a všichni jsou z nich unešeni. Jak řekla manželovo sestřenice ,,Já si vás dám asi na zeď".¨Rozhodně doporučujeme a těšíme se na další spolupráci.

Šteflovi píše:

Večer před svatbou nám téměř rok dopředu domluvená a zaplacená fotografka odmítla přijet z rodinných důvodů. Byla to pro nás strašná rána. Ve svatební den se ale objevila Simona Nálepková a bez problémů naskočila do rozjetého vlaku. S přístupem a výslednými fotografiemi jsme byli velice spokojeni. Nic lepšího nás nakonec nemohlo potkat a za tuto záměnu jsme byli vděční. Od té doby fotí všechny naše významné okamžiky.

Veronika Staňková píše:

S paní Simonou jsme byli velice spokojeni, její práce byla profesionální a fotky ze svatby máme krásné. Fotky byly dodány v termínu, jsou navíc nápadité a neotřelé.

Radek píše:

Neformální přístup v naprosto profesionální úrovni. Vřele doporučuji všem!

Leona Černá píše:

Práce paní Simony je opravdu profesionální. Výborná komunikace, stále dobrá nálada a optimismus. Nádherné fotografie. Dokonalé.

Vytvořte si svůj profil

Registrace do vyhledávače trvá maximálně 2 minuty.

Nahrajte své reference

Svatebčané vybírají očima, na základě vašich referencí.

Zadejte volné termíny

Rozdělte si své volné kapacity v přehledném kalendáři.

Příjmejte poptávky

Bez provize a dalších poplatků.

Máte zájem být mezi našimi profesionály?

ZDARMA NA 3 MĚSÍCE