Yorge

Uherské Hradiště
|
Svatební fotograf
2250 Kč / hodina
Působnost: Celá ČR
Yorge

Jmenuji se Jiří a jsem profesionální svatební fotograf a kameraman. Se svým týmem se za vašimi příběhy vydáváme po celé České republice, Slovensku i do zahraničí. Na svatbách se soustředíme především na emoce a kouzlo okamžiku, ale rádi si s Vámi zastylizujeme i nějaký ten portrét. Na mezinárodních svatbách se nemáme problém domluvit anglicky a cestování pro nás nepředstavuje žádný problém.

https://yorge.cz/
SVATEBNÍ POPTÁVKA SE ODEŠLE NA EMAIL
Martina píše:

Jirka je úžasný fotograf a jeho práce je dechberoucí. Od počáteční domluvy, komunikace, logistiky a dodání fotek to byla velmi příjemná a profesionální spolupráce. Umí vybrat hezký okamžit a poradit, kde bude fotka nejlepší - pro svatby k nezaplacení! Co naši zahraniční hosté ocenili nejvíce je plynulá angličtina a vstřícnost.

Eva píše:

Přenádherné fotografie!!! Ještě mnohem krásnější než jsme si představovali, perfektní momentky a zaznamenané rodinné chvíle. Oba s manželem se neradi fotíme, na fotografiích je přesně zaznamenaná svatební atmosféra a přitom jsme na svatbě vlastně vůbec o panu fotografovi nevěděli. Pan fotograf vykouzlil nezapomenutelné obrazy, ke kterým se stále rádi vracíme. Ještě jednou děkujeme a vřele doporučujeme

Aleš píše:

Jirka je kreativní mladý fotograf s profesionálním přístupem. Umí skvěle pracovat se světlem a má úžasný dar zachytit kouzlo okamžiku. Díky němu máme překrásnou památku na náš svatební den. Potěšilo nás i rychlé zpracování fotek a všechny jsou úžasné!!! Za nás TOP fotograf a vřele doporučujeme.

Lucie píše:

Jirka je profík, o kterém na svatbě ani nevíte že tam je, a potom vám pošle naprosto nádherné fotky. Bezproblémová komunikace, profesionální a zároveň lidský přístup a výsledek rozhodně stojí za to. Jirka vám samozřejmě udělá i "naaranžované fotky" podle vašeho přání, ale co podle mého názoru umí nejvíc, je zachytit kouzlo okamžiku. Proto jeho momentky jsou naprosto skvělé.

Šárka píše:

Profesionální služby na vysoké úrovni! Milá a přátelská komunikace, vstřícný přístup! Focení během svatby probíhalo naprosto přirozeně a nenuceně, fotograf i kameraman byli velmi nenápadní, nijak nenarušili chod svatby a výsledné fotografie jsou neuvěřitelným uměleckým zážitkem. Citlivě a pečlivě zpracované, vystihující atmosféru, kouzelné a přitom vkusné. Se službami jsem nadmíru spokojená a těším se na další spolupráci.

Ondřej píše:

Perfektní a profesionální spolupráce! S fotkami i videem jsme byli velmi spokojeni, absolutně předčili naše očekávání. S kluky je výborná domluva a bez problémů se dokáží přizpůsobit požadavkům, zároveň ale také zvládnou dobře poradit a vše domyslet, pokud člověk nemá jasnou představu.

Vytvořte si svůj profil

Registrace do vyhledávače trvá maximálně 2 minuty.

Nahrajte své reference

Svatebčané vybírají očima, na základě vašich referencí.

Zadejte volné termíny

Rozdělte si své volné kapacity v přehledném kalendáři.

Příjmejte poptávky

Bez provize a dalších poplatků.

Máte zájem být mezi našimi profesionály?

ZDARMA NA 3 MĚSÍCE